התחדשות עירונית

  1. ראשי
  2. התחדשות עירונית
חברת אפרידר מקבוצת אלעזרא עוסקת באופן ישיר ובאמצעות חברות בנות בבעלותה בייזום, תכנון, פיתוח, הקמה, ביצוע, שיווק ומכירה של יחידות דיור למגורים, משרדים ושטחי מסחר. אפרידר צברה מוניטין כחברת בנייה מובילה עם ניסיון של עשרות שנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של תכנון וביצוע עד מסירת המבנה ללקוח. במשך השנים בנתה החברה אלפי יחידות דיור והתמחתה בבנייה למגורים, מרכזים מסחריים ומשרדים. לאפרידר איתנות פיננסית ושיתוף פעולה הדוק עם המערכת הבנקאית בישראל המאפשרים לה להשקיע בתחום הנדל"ן ולהוביל בהתפתחות העירונית בישראל. אתם מוזמנים להצטרף להצלחה ברחבי הארץ.

 

בהמשך להצלחת משכנות המוסיקה בראש העין, פרויקט שבו נמכרו בהצלחה כ-300 יחידות דיור – ממשיכה חברת אפרידר בהקמת פרויקטים נוספים חדשים באיזור. חברת אפרידר, עם ניסיונה הרב בבניית פרויקטים ברחבי הארץ, שמחה להעניק לכם את ההזדמנות לשדרג ולמקסם את חווית המגורים שלכם באיזור שאתם אוהבים מבלי להתרחק מכל המקומות שאתם אוהבים. במסגרת פרויקט תמ"א 38, תוכלו להתאים את דירתכם המחודשת לצרכים הייחודיים שלכם ללא כל עלות כספית כלשהי מצידכם. אנו נשמח לעזור לכם להבין את כל המשמעויות הכוללות והרווח העתידי הגלומים בתהליך. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.
הדמיה של פרויקט אתר אפרידר

במסגרת שדרוג המגורים תוכלו ליהנות ממפרט הכולל:

תוספת מרפסת שמש לכל דירה / ליווי בנקאי צמוד ובטחונות ערבות חוק מכר בשווי דירה חדשה / שכ"ד למשך כל תקופת הבניה / עליית קומה ושדרוג ערך הנכס / חניה מקורה בטאבו (במידה ויהיה חניון תת-קרקעי) / פיתוח סביבתי, גינון ואיכות חיים / מרחב מוגן לכל דירה / מעליות חדישות ומפוארות בכל בניין / דירה בסטנדרט גבוה ובנייה איכותית ברמת גימור גבוהה / תשלום הוצאות ההובלה מהדירה המפונה לדירה בשכירות ובחזרה.

לא נמצאו תוצאות.

יש לכם שאלות?

מלוא את הטופס ונציגינו ידאג
ליצור איתך קשר בהקדם:

    מאשר/ת רישום למאגר לקוחות

    תפריט